All content is at your fingertips...
| Eda yalnız | 18 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Light Active |
| Height | 159 cm (5 ft 3 in) |
| Weight | 48 kg (106 lbs) |
| Ideal Weight | 57 kg (126 lbs) |
| Body Mass Index | 19 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1324 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1854 kcal |
5 minutes
48 kg (106 lbs)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 0 kcal |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Fat | 0 g (0%/kcal) |
| Exercise | 48 kcal |
| Basal Metabolism | 1324 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1854 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.25 kg (-0.55 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 1/31 day |
| Nutrition | 0 kcal/day |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal)/day |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/day |
| Fat | 0 g (0%/kcal)/day |
| Exercise | 48 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1324 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 1854 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.25 kg (-0.55 lbs)/1 day |
There are no comments for this user yet...