FOODS 0 kcal
ACTIVITIES 46 kcal
NUTRITION | EXERCISE | BASAL | DEE KCAL
CALORIE | CAR | PRO | FAT % / KCAL
TOTAL | CAR | PRO | FAT G
| DAILY TOTALS |
| Nutrition | 0 kcal |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Fat | 0 g (0%/kcal) |
| Exercise | 46 kcal |
| Basal Metabolism | 2069 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 3724 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.49 kg (-1.08 lbs) |
- Note
- DEE = Daily Energy Expenditure
17/03/2023
01/04/2023
16/04/2023
NUTRITION | EXERCISE | BASAL | DEE KCAL
17/03/2023
01/04/2023
16/04/2023
CALORIE | CAR | PRO | FAT % / KCAL
17/03/2023
01/04/2023
16/04/2023
TOTAL | CAR | PRO | FAT G
17/03/2023
01/04/2023
16/04/2023
WEIGHT KG/LBS
17/03/2023
01/04/2023
16/04/2023
WEIGHT CHANGE (ESTIMATED) KG/LBS
| MONTLY AVERAGES |
| Diary Count | 1/31 day |
| Nutrition | 0 kcal/day |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal)/day |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/day |
| Fat | 0 g (0%/kcal)/day |
| Exercise | 46 kcal/day |
| Basal Metabolism | 2069 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 3724 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.49 kg (-1.08 lbs)/1 day |
- Note
- The previous monthly data from the selected date is shown. It is enough to call the last day of the related month to see the data of any months.
- DEE = Daily Energy Expenditure