All content is at your fingertips...
| Mizgin | 21 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Light Active |
| Height | 167 cm (5 ft 6 in) |
| Weight | 47 kg (104 lbs) |
| Ideal Weight | 61 kg (134 lbs) |
| Body Mass Index | 16.9 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1315 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1841 kcal |
100 minutes
47 kg (104 lbs)
40 minutes
47 kg (104 lbs)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 0 kcal |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Fat | 0 g (0%/kcal) |
| Exercise | 462 kcal |
| Basal Metabolism | 1315 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1841 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.30 kg (-0.66 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 1/30 day |
| Nutrition | 0 kcal/day |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal)/day |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/day |
| Fat | 0 g (0%/kcal)/day |
| Exercise | 462 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1315 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 1841 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.30 kg (-0.66 lbs)/1 day |
There are no comments for this user yet...