All content is at your fingertips...
| Senasvibesxx | 20 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Active |
| Height | 161 cm (5 ft 3 in) |
| Weight | 58 kg (128 lbs) |
| Ideal Weight | 58 kg (128 lbs) |
| Body Mass Index | 22.4 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1414 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 2262 kcal |
60 minutes
58 kg (128 lbs)
60 minutes
58 kg (128 lbs)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 0 kcal |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Fat | 0 g (0%/kcal) |
| Exercise | 950 kcal |
| Basal Metabolism | 1414 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 2262 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.42 kg (-0.93 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 1/30 day |
| Nutrition | 0 kcal/day |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal)/day |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/day |
| Fat | 0 g (0%/kcal)/day |
| Exercise | 950 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1414 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 2262 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.42 kg (-0.93 lbs)/1 day |
There are no comments for this user yet...