All content is at your fingertips...
| efsaozhan | 23 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Active |
| Height | 172 cm (5 ft 8 in) |
| Weight | 60 kg (132 lbs) |
| Ideal Weight | 64 kg (141 lbs) |
| Body Mass Index | 20.3 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1440 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 2304 kcal |
15 minutes
60 kg (132 lbs)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 0 kcal |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Fat | 0 g (0%/kcal) |
| Exercise | 126 kcal |
| Basal Metabolism | 1440 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 2304 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.32 kg (-0.71 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 1/30 day |
| Nutrition | 0 kcal/day |
| Carbohydrate | 0 g (0%/kcal)/day |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/day |
| Fat | 0 g (0%/kcal)/day |
| Exercise | 126 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1440 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 2304 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.32 kg (-0.71 lbs)/1 day |
There are no comments for this user yet...