All content is at your fingertips...
| mücella | 32 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Sedentary |
| Height | 165 cm (5 ft 5 in) |
| Weight | 64 kg (141 lbs) |
| Ideal Weight | 60 kg (132 lbs) |
| Body Mass Index | 23.5 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1423 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1779 kcal |
14 sandwich
SNACK (AFTERNOON)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 3243 kcal |
| Carbohydrate | 343.98 g (42%/kcal) |
| Protein | 180.4 g (22%/kcal) |
| Fat | 131.15 g (36%/kcal) |
| Exercise | 0 kcal |
| Basal Metabolism | 1547 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 2475 kcal |
| Weight Change (Estimated) | +0.10 kg (+0.22 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 1/30 day |
| Nutrition | 3243 kcal/day |
| Carbohydrate | 343.98 g (42%/kcal)/day |
| Protein | 180.4 g (22%/kcal)/day |
| Fat | 131.15 g (36%/kcal)/day |
| Exercise | 0 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1547 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 2475 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | +0.10 kg (+0.22 lbs)/1 day |
Tuesday, January 9, 2018 (23:10:23)
kyulmek uye. uyieakuyleimakelmk 😳 😰 😥 ieaueaea ueaeiaea 😕 😕 ueaue uieauieauieauiea uea eu ue auie aue aue auie a 😆 😆 😆 🐣 uea uea uie 🐣 ueaueuaueiaueia ueauiea...