Tüm içerik elinizin altında...
| Ayce | 18 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hafif Hareketli |
| Boy | 186 cm |
| Ağırlık | 96 kg |
| İdeal Ağırlık | 75 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 27.7 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 2195 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 3073 kcal |
10 dakika
96 kg
10 dakika
96 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 118 kcal |
| Bazal Metabolizma | 2195 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 3512 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.47 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 118 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 2195 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 3512 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.47 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...