BESİNLER 0 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 0 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 0 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | 0 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
29/06/2018
14/07/2018
28/07/2018
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
29/06/2018
14/07/2018
28/07/2018
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
29/06/2018
14/07/2018
28/07/2018
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
29/06/2018
14/07/2018
28/07/2018
AĞIRLIK KG
29/06/2018
14/07/2018
28/07/2018
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 8 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 1.82 g (80%/kcal)/gün |
| Protein | 0.33 g (14%/kcal)/gün |
| Yağ | 0.06 g (6%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1882 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2353 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.30 kg/1 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi