BESİNLER 0 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 0 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 0 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | 0 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
04/08/2020
19/08/2020
03/09/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
04/08/2020
19/08/2020
03/09/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
04/08/2020
19/08/2020
03/09/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
04/08/2020
19/08/2020
03/09/2020
AĞIRLIK KG
04/08/2020
19/08/2020
03/09/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 2/31 gün |
| Beslenme | 467 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 57.61 g (49%/kcal)/gün |
| Protein | 17.37 g (14%/kcal)/gün |
| Yağ | 18.06 g (37%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.50 kg/2 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi