Tüm içerik elinizin altında...
| Mizgin | 21 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hafif Hareketli |
| Boy | 167 cm |
| Ağırlık | 47 kg |
| İdeal Ağırlık | 61 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 16.9 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1315 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1841 kcal |
100 dakika
47 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 462 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1315 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1841 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.30 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 462 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1315 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1841 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.30 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...