BESİNLER 0 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 0 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 0 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | 0 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
12/12/2020
27/12/2020
11/01/2021
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
12/12/2020
27/12/2020
11/01/2021
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
12/12/2020
27/12/2020
11/01/2021
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
12/12/2020
27/12/2020
11/01/2021
AĞIRLIK KG
12/12/2020
27/12/2020
11/01/2021
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 1/31 gün |
| Beslenme | 345 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 65.35 g (77%/kcal)/gün |
| Protein | 9.39 g (11%/kcal)/gün |
| Yağ | 4.55 g (12%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.18 kg/1 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi