Tüm içerik elinizin altında...
| Vlknzbk | 22 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 181 cm |
| Ağırlık | 95 kg |
| İdeal Ağırlık | 72 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 29 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 2129 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2661 kcal |
45 dakika
95 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 1047 kcal |
| Bazal Metabolizma | 2129 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2661 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.48 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 1047 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 2129 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2661 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.48 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...