All content is at your fingertips...
| mücella | 32 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Sedentary |
| Height | 165 cm (5 ft 5 in) |
| Weight | 64 kg (141 lbs) |
| Ideal Weight | 60 kg (132 lbs) |
| Body Mass Index | 23.5 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1423 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1779 kcal |
2 small whole (2-2/5" dia)
LUNCH
Meals, Entrees, and Side Dishes
DETAIL 1 cup
DINNER
120 minutes
64 kg (141 lbs)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 973 kcal |
| Carbohydrate | 146.76 g (60%/kcal) |
| Protein | 33.69 g (14%/kcal) |
| Fat | 27.64 g (26%/kcal) |
| Exercise | 1132 kcal |
| Basal Metabolism | 1423 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1779 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.25 kg (-0.55 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 3/31 day |
| Nutrition | 1524 kcal/day |
| Carbohydrate | 185.06 g (56%/kcal)/day |
| Protein | 72.79 g (13%/kcal)/day |
| Fat | 57.22 g (30%/kcal)/day |
| Exercise | 632 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1464 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 2011 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.43 kg (-0.95 lbs)/3 day |
Tuesday, January 9, 2018 (23:10:23)
kyulmek uye. uyieakuyleimakelmk 😳 😰 😥 ieaueaea ueaeiaea 😕 😕 ueaue uieauieauieauiea uea eu ue auie aue aue auie a 😆 😆 😆 🐣 uea uea uie 🐣 ueaueuaueiaueia ueauiea...