Tüm içerik elinizin altında...
| banaz1979 | 44 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hafif Hareketli |
| Boy | 176 cm |
| Ağırlık | 80 kg |
| İdeal Ağırlık | 69 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 25.8 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1749 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2449 kcal |
20 dakika
80 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 98 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1749 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2449 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.33 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 98 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1749 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2449 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.33 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...