Tüm içerik elinizin altında...
| Bellatrix | 29 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 110 kg |
| İdeal Ağırlık | 60 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 40.4 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1877 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2346 kcal |
1 porsiyon
KAHVALTI
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 145 kcal |
| Karbonhidrat | 29.2 g (83%/kcal) |
| Protein | 2.96 g (8%/kcal) |
| Yağ | 1.32 g (8%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1877 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2346 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.29 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/31 gün |
| Beslenme | 145 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 29.2 g (83%/kcal)/gün |
| Protein | 2.96 g (8%/kcal)/gün |
| Yağ | 1.32 g (8%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1877 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2346 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.29 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...