BESİNLER 199 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 199 kcal |
| Karbonhidrat | 53.98 g (97%/kcal) |
| Protein | 1.3 g (2%/kcal) |
| Yağ | 0.11 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1480 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2368 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.28 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
01/04/2020
16/04/2020
30/04/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
01/04/2020
16/04/2020
30/04/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
01/04/2020
16/04/2020
30/04/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
01/04/2020
16/04/2020
30/04/2020
AĞIRLIK KG
01/04/2020
16/04/2020
30/04/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 2/30 gün |
| Beslenme | 100 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 26.99 g (49%/kcal)/gün |
| Protein | 0.65 g (1%/kcal)/gün |
| Yağ | 0.06 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 135 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1480 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2368 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.62 kg/2 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi