Tüm içerik elinizin altında...
| Nehirnehir | 40 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketli |
| Boy | 160 cm |
| Ağırlık | 68 kg |
| İdeal Ağırlık | 57 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 26.6 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1414 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2262 kcal |
20 dakika
68 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 315 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1414 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2262 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.33 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/31 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 315 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1414 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2262 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.33 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...