Tüm içerik elinizin altında...
| nevzatbsky | 38 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 172 cm |
| Ağırlık | 105 kg |
| İdeal Ağırlık | 67 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 35.5 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 2113 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2641 kcal |
15 dakika
105 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 132 kcal |
| Bazal Metabolizma | 2113 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2641 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.36 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 132 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 2113 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2641 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.36 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...