BESİNLER 3 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 3 kcal |
| Karbonhidrat | 0.49 g (74%/kcal) |
| Protein | 0.08 g (12%/kcal) |
| Yağ | 0.04 g (14%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1756 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2195 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.28 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
20/11/2018
05/12/2018
19/12/2018
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
20/11/2018
05/12/2018
19/12/2018
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
20/11/2018
05/12/2018
19/12/2018
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
20/11/2018
05/12/2018
19/12/2018
AĞIRLIK KG
20/11/2018
05/12/2018
19/12/2018
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 3 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0.49 g (74%/kcal)/gün |
| Protein | 0.08 g (12%/kcal)/gün |
| Yağ | 0.04 g (14%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1756 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2195 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.28 kg/1 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi