Tüm içerik elinizin altında...
| wumingshi | 26 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketli |
| Boy | 169 cm |
| Ağırlık | 62 kg |
| İdeal Ağırlık | 65 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 21.7 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1588 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2541 kcal |
10 dakika
63 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 0 kcal |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal) |
| Protein | 0 g (0%/kcal) |
| Yağ | 0 g (0%/kcal) |
| Egzersiz | 66 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1602 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2563 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.34 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 3/31 gün |
| Beslenme | 0 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Protein | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Yağ | 0 g (0%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 258 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1597 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2556 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -1.10 kg/3 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...