All content is at your fingertips...
| mücella | 32 | |
|---|---|
| Gender | Female |
| Daily Activity Level | Sedentary |
| Height | 165 cm (5 ft 5 in) |
| Weight | 64 kg (141 lbs) |
| Ideal Weight | 60 kg (132 lbs) |
| Body Mass Index | 23.5 kg/m2 |
| Basal Metabolism | 1423 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1779 kcal |
2 large whole (3" dia)
DINNER
45 minutes
64 kg (141 lbs)
| DAILY TOTALS | |
|---|---|
| Nutrition | 357 kcal |
| Carbohydrate | 64.44 g (66%/kcal) |
| Protein | 4.27 g (4%/kcal) |
| Fat | 12.87 g (30%/kcal) |
| Exercise | 765 kcal |
| Basal Metabolism | 1423 kcal |
| Daily Energy Expenditure | 1779 kcal |
| Weight Change (Estimated) | -0.28 kg (-0.62 lbs) |
| MONTLY AVERAGES | |
|---|---|
| Diary Count | 2/30 day |
| Nutrition | 1800 kcal/day |
| Carbohydrate | 204.21 g (54%/kcal)/day |
| Protein | 92.34 g (13%/kcal)/day |
| Fat | 72.01 g (33%/kcal)/day |
| Exercise | 383 kcal/day |
| Basal Metabolism | 1485 kcal/day |
| Daily Energy Expenditure | 2127 kcal/day |
| Weight Change (Estimated) | -0.18 kg (-0.40 lbs)/2 day |
Tuesday, January 9, 2018 (23:10:23)
kyulmek uye. uyieakuyleimakelmk 😳 😰 😥 ieaueaea ueaeiaea 😕 😕 ueaue uieauieauieauiea uea eu ue auie aue aue auie a 😆 😆 😆 🐣 uea uea uie 🐣 ueaueuaueiaueia ueauiea...