BESİNLER 452 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 452 kcal |
| Karbonhidrat | 31.11 g (28%/kcal) |
| Protein | 9.94 g (9%/kcal) |
| Yağ | 31.51 g (63%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1380 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2208 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.23 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
12/10/2020
27/10/2020
11/11/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
12/10/2020
27/10/2020
11/11/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
12/10/2020
27/10/2020
11/11/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
12/10/2020
27/10/2020
11/11/2020
AĞIRLIK KG
12/10/2020
27/10/2020
11/11/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 1/31 gün |
| Beslenme | 452 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 31.11 g (28%/kcal)/gün |
| Protein | 9.94 g (9%/kcal)/gün |
| Yağ | 31.51 g (63%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1380 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2208 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.23 kg/1 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi