Tüm içerik elinizin altında...
| Konstig.man | 18 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hafif Hareketli |
| Boy | 163 cm |
| Ağırlık | 55 kg |
| İdeal Ağırlık | 59 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 20.7 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1398 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1957 kcal |
1 porsiyon
KAHVALTI
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 267 kcal |
| Karbonhidrat | 40.91 g (62%/kcal) |
| Protein | 11.01 g (17%/kcal) |
| Yağ | 6.15 g (21%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1398 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1957 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.22 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/31 gün |
| Beslenme | 267 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 40.91 g (62%/kcal)/gün |
| Protein | 11.01 g (17%/kcal)/gün |
| Yağ | 6.15 g (21%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1398 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1957 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.22 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...