BESİNLER 1277 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 1277 kcal |
| Karbonhidrat | 188 g (54%/kcal) |
| Protein | 29.51 g (9%/kcal) |
| Yağ | 57 g (37%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1732 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2771 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.19 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
21/11/2020
06/12/2020
20/12/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
21/11/2020
06/12/2020
20/12/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
21/11/2020
06/12/2020
20/12/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
21/11/2020
06/12/2020
20/12/2020
AĞIRLIK KG
21/11/2020
06/12/2020
20/12/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 1277 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 188 g (54%/kcal)/gün |
| Protein | 29.51 g (9%/kcal)/gün |
| Yağ | 57 g (37%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1732 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2771 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.19 kg/1 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi