BESİNLER 770 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 770 kcal |
| Karbonhidrat | 82.33 g (42%/kcal) |
| Protein | 34.57 g (18%/kcal) |
| Yağ | 34.98 g (40%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.21 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
04/07/2020
19/07/2020
03/08/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
04/07/2020
19/07/2020
03/08/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
04/07/2020
19/07/2020
03/08/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
04/07/2020
19/07/2020
03/08/2020
AĞIRLIK KG
04/07/2020
19/07/2020
03/08/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 6/31 gün |
| Beslenme | 644 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 67.59 g (44%/kcal)/gün |
| Protein | 33.53 g (20%/kcal)/gün |
| Yağ | 26.4 g (36%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 475 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -1.73 kg/6 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi