BESİNLER 734 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 734 kcal |
| Karbonhidrat | 56.02 g (29%/kcal) |
| Protein | 43.77 g (23%/kcal) |
| Yağ | 40.29 g (48%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 2032 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2540 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.23 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
28/06/2020
13/07/2020
27/07/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
28/06/2020
13/07/2020
27/07/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
28/06/2020
13/07/2020
27/07/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
28/06/2020
13/07/2020
27/07/2020
AĞIRLIK KG
28/06/2020
13/07/2020
27/07/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 2/30 gün |
| Beslenme | 1070 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 43.64 g (19%/kcal)/gün |
| Protein | 117.44 g (39%/kcal)/gün |
| Yağ | 47.47 g (42%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 357 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 2032 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2540 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.47 kg/2 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi