Tüm içerik elinizin altında...
| tuğçe | 24 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 57 kg |
| İdeal Ağırlık | 60 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 20.9 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal |
1 porsiyon (orta)
AKŞAM YEMEĞİ
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 345 kcal |
| Karbonhidrat | 65.35 g (77%/kcal) |
| Protein | 9.39 g (11%/kcal) |
| Yağ | 4.55 g (12%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.18 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 2/30 gün |
| Beslenme | 553 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 78.66 g (63%/kcal)/gün |
| Protein | 26.3 g (17%/kcal)/gün |
| Yağ | 14.31 g (20%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.31 kg/2 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...