Tüm içerik elinizin altında...
| tuğçe | 24 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 57 kg |
| İdeal Ağırlık | 60 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 20.9 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal |
200 gram
AKŞAM YEMEĞİ
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 760 kcal |
| Karbonhidrat | 91.97 g (49%/kcal) |
| Protein | 43.2 g (23%/kcal) |
| Yağ | 24.06 g (29%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.13 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 760 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 91.97 g (49%/kcal)/gün |
| Protein | 43.2 g (23%/kcal)/gün |
| Yağ | 24.06 g (29%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1393 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1741 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.13 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...