Tüm içerik elinizin altında...
| Hulusi | 22 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 85 kg |
| İdeal Ağırlık | 63 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 31.2 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
30 dakika
85 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 309 kcal |
| Karbonhidrat | 14.21 g (19%/kcal) |
| Protein | 16.77 g (22%/kcal) |
| Yağ | 19.41 g (59%/kcal) |
| Egzersiz | 795 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.37 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 3/30 gün |
| Beslenme | 462 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 47.63 g (48%/kcal)/gün |
| Protein | 29.17 g (21%/kcal)/gün |
| Yağ | 16.89 g (31%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 476 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.94 kg/3 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...