Tüm içerik elinizin altında...
| Hulusi | 22 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 85 kg |
| İdeal Ağırlık | 63 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 31.2 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 958 kcal |
| Karbonhidrat | 103.85 g (43%/kcal) |
| Protein | 67.26 g (28%/kcal) |
| Yağ | 30.39 g (29%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.19 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 2/30 gün |
| Beslenme | 539 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 64.34 g (63%/kcal)/gün |
| Protein | 35.37 g (20%/kcal)/gün |
| Yağ | 15.64 g (18%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 317 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.57 kg/2 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...