BESİNLER 400 kcal
EGZERSİZLER 1419 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 400 kcal |
| Karbonhidrat | 30.87 g (31%/kcal) |
| Protein | 24.63 g (25%/kcal) |
| Yağ | 19.01 g (44%/kcal) |
| Egzersiz | 1419 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.44 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
30/06/2020
15/07/2020
29/07/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
30/06/2020
15/07/2020
29/07/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
30/06/2020
15/07/2020
29/07/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
30/06/2020
15/07/2020
29/07/2020
AĞIRLIK KG
30/06/2020
15/07/2020
29/07/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 4/30 gün |
| Beslenme | 447 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 43.44 g (44%/kcal)/gün |
| Protein | 28.03 g (22%/kcal)/gün |
| Yağ | 17.42 g (34%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 712 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -1.38 kg/4 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi