Tüm içerik elinizin altında...
| Hulusi | 22 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 85 kg |
| İdeal Ağırlık | 63 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 31.2 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 1309 kcal |
| Karbonhidrat | 149.46 g (46%/kcal) |
| Protein | 54.49 g (17%/kcal) |
| Yağ | 53.71 g (37%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.14 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 5/30 gün |
| Beslenme | 619 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 64.64 g (44%/kcal)/gün |
| Protein | 33.32 g (21%/kcal)/gün |
| Yağ | 24.68 g (35%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 569 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1912 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2390 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -1.52 kg/5 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...