Tüm içerik elinizin altında...
| akc | 31 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 163 cm |
| Ağırlık | 80 kg |
| İdeal Ağırlık | 59 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 30.1 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1577 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1971 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 536 kcal |
| Karbonhidrat | 51.31 g (39%/kcal) |
| Protein | 23.49 g (18%/kcal) |
| Yağ | 25.05 g (43%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1577 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1971 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.19 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/30 gün |
| Beslenme | 536 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 51.31 g (39%/kcal)/gün |
| Protein | 23.49 g (18%/kcal)/gün |
| Yağ | 25.05 g (43%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1577 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1971 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.19 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...