BESİNLER 400 kcal
EGZERSİZLER 0 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 400 kcal |
| Karbonhidrat | 36.44 g (37%/kcal) |
| Protein | 22.04 g (22%/kcal) |
| Yağ | 17.76 g (41%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1244 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1555 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.15 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
23/03/2019
07/04/2019
22/04/2019
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
23/03/2019
07/04/2019
22/04/2019
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
23/03/2019
07/04/2019
22/04/2019
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
23/03/2019
07/04/2019
22/04/2019
AĞIRLIK KG
23/03/2019
07/04/2019
22/04/2019
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 2/31 gün |
| Beslenme | 292 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 31.34 g (47%/kcal)/gün |
| Protein | 14.3 g (18%/kcal)/gün |
| Yağ | 11.97 g (35%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1244 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1555 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.33 kg/2 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi