BESİNLER 328 kcal
EGZERSİZLER 256 kcal
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
| GÜNLÜK TOPLAMLAR |
| Beslenme | 328 kcal |
| Karbonhidrat | 37.98 g (46%/kcal) |
| Protein | 17.56 g (21%/kcal) |
| Yağ | 11.76 g (32%/kcal) |
| Egzersiz | 256 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.21 kg |
- Not
- GET = Günlük Enerji Tüketimi
20/01/2020
04/02/2020
19/02/2020
BESLENME | EGZERSİZ | BAZAL | GET KCAL
20/01/2020
04/02/2020
19/02/2020
KALORİ | KAR | PRO | YAĞ % / KCAL
20/01/2020
04/02/2020
19/02/2020
TOPLAM | KAR | PRO | YAĞ G
20/01/2020
04/02/2020
19/02/2020
AĞIRLIK KG
20/01/2020
04/02/2020
19/02/2020
AĞIRLIK DEĞİŞİMİ (TAHMİNİ) KG
| AYLIK ORTALAMALAR |
| Günlük Sayısı | 5/31 gün |
| Beslenme | 936 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 110.04 g (46%/kcal)/gün |
| Protein | 42.53 g (19%/kcal)/gün |
| Yağ | 37.66 g (35%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 182 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.61 kg/5 gün |
- Not
- Seçili tarihten önceki aylık veriler gösterilmektedir. Önceki aylara ait verileri görmek için ilgili aylık dilimin son gününü çağırmanız yeterlidir.
- GET = Günlük Enerji Tüketimi