Tüm içerik elinizin altında...
| yağmur | 32 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 160 cm |
| Ağırlık | 56 kg |
| İdeal Ağırlık | 57 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 21.9 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1337 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1671 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 1413 kcal |
| Karbonhidrat | 169.08 g (47%/kcal) |
| Protein | 59.56 g (17%/kcal) |
| Yağ | 57.93 g (36%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.04 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 4/31 gün |
| Beslenme | 1089 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 128.06 g (46%/kcal)/gün |
| Protein | 48.77 g (18%/kcal)/gün |
| Yağ | 44.13 g (36%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 164 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.40 kg/4 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...