Tüm içerik elinizin altında...
| yağmur | 32 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 160 cm |
| Ağırlık | 56 kg |
| İdeal Ağırlık | 57 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 21.9 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1337 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1671 kcal |
0.5 kase / su bardağı
AKŞAM YEMEĞİ
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 1056 kcal |
| Karbonhidrat | 149.15 g (55%/kcal) |
| Protein | 31.08 g (12%/kcal) |
| Yağ | 39.77 g (33%/kcal) |
| Egzersiz | 237 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.11 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 3/31 gün |
| Beslenme | 980 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 114.39 g (46%/kcal)/gün |
| Protein | 45.18 g (18%/kcal)/gün |
| Yağ | 39.53 g (36%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 218 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.36 kg/3 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...