Tüm içerik elinizin altında...
| yağmur | 32 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 160 cm |
| Ağırlık | 56 kg |
| İdeal Ağırlık | 57 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 21.9 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1337 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1671 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 697 kcal |
| Karbonhidrat | 59.05 g (35%/kcal) |
| Protein | 69.76 g (41%/kcal) |
| Yağ | 18.79 g (25%/kcal) |
| Egzersiz | 114 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.14 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 6/31 gün |
| Beslenme | 897 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 101.55 g (44%/kcal)/gün |
| Protein | 47.07 g (22%/kcal)/gün |
| Yağ | 34.51 g (34%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 171 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1347 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1684 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.75 kg/6 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...