Tüm içerik elinizin altında...
| kaloriciman | 21 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 193 cm |
| Ağırlık | 80 kg |
| İdeal Ağırlık | 79 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 21.5 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1990 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2488 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 1569 kcal |
| Karbonhidrat | 207.5 g (52%/kcal) |
| Protein | 54.39 g (14%/kcal) |
| Yağ | 61.19 g (34%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1990 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2488 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.12 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/31 gün |
| Beslenme | 1569 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 207.5 g (52%/kcal)/gün |
| Protein | 54.39 g (14%/kcal)/gün |
| Yağ | 61.19 g (34%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1990 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2488 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.12 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...