Tüm içerik elinizin altında...
| Tarek kar | 21 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 165 cm |
| Ağırlık | 88 kg |
| İdeal Ağırlık | 63 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 32.3 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1960 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2450 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 1856 kcal |
| Karbonhidrat | 105.46 g (23%/kcal) |
| Protein | 198.8 g (42%/kcal) |
| Yağ | 72.79 g (35%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1960 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2450 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.08 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/28 gün |
| Beslenme | 1856 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 105.46 g (23%/kcal)/gün |
| Protein | 198.8 g (42%/kcal)/gün |
| Yağ | 72.79 g (35%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1960 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2450 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.08 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...