Tüm içerik elinizin altında...
| kardelenkilicc | 22 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Kadın |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hafif Hareketli |
| Boy | 170 cm |
| Ağırlık | 52 kg |
| İdeal Ağırlık | 63 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 18 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 1364 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1910 kcal |
1 porsiyon (orta)
AKŞAM YEMEĞİ
30 dakika
52 kg
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 855 kcal |
| Karbonhidrat | 100.49 g (45%/kcal) |
| Protein | 24.58 g (11%/kcal) |
| Yağ | 43.41 g (44%/kcal) |
| Egzersiz | 109 kcal |
| Bazal Metabolizma | 1364 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1910 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.15 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 1/28 gün |
| Beslenme | 855 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 100.49 g (45%/kcal)/gün |
| Protein | 24.58 g (11%/kcal)/gün |
| Yağ | 43.41 g (44%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 109 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 1364 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 1910 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.15 kg/1 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...