Tüm içerik elinizin altında...
| kutlu1995 | 25 | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Günlük Hareket Seviyesi | Hareketsiz |
| Boy | 181 cm |
| Ağırlık | 89 kg |
| İdeal Ağırlık | 72 kg |
| Vücut Kitle İndeksi | 27.2 kg/m2 |
| Bazal Metabolizma | 2026 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2533 kcal |
| GÜNLÜK TOPLAMLAR | |
|---|---|
| Beslenme | 1133 kcal |
| Karbonhidrat | 45.17 g (16%/kcal) |
| Protein | 115.67 g (41%/kcal) |
| Yağ | 53.3 g (43%/kcal) |
| Egzersiz | 0 kcal |
| Bazal Metabolizma | 2026 kcal |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2533 kcal |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.18 kg |
| AYLIK ORTALAMALAR | |
|---|---|
| Günlük Sayısı | 4/30 gün |
| Beslenme | 1241 kcal/gün |
| Karbonhidrat | 64.96 g (21%/kcal)/gün |
| Protein | 95.31 g (31%/kcal)/gün |
| Yağ | 67.5 g (48%/kcal)/gün |
| Egzersiz | 0 kcal/gün |
| Bazal Metabolizma | 2026 kcal/gün |
| Günlük Enerji Tüketimi | 2533 kcal/gün |
| Ağırlık Değişimi (Tahmini) | -0.67 kg/4 gün |
Bu kullanıcı için henüz yorum yok...